Nasz zespół


dr Marcin Wrona

Ukończył z wyróżnieniem I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Starszy asystent w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, ul. Karowa 2. Otworzył przewód doktorski z zakresu monitorowania kardiotokograficznego płodów. Posiada certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz certyfikat badań kolposkopowych szyjki macicy. Specjalizuje się w prenatalnej diagnostyce ultrasonograficznej, w tym w diagnostyce ciąż mnogich. Współautor publikacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Posiada uprawnienia do zakładania implantu antykoncepcyjnego Implanon oraz wkładki wewnątrzmacicznej GyneFix.

Znajomość języków obcych: angielski

Przyjmuje:

poniedziałek: 14:00 - 21:30

środa: 14:00 - 21:30

dr Katarzyna Jalinik

Ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Starszy asystent w Klinice Ginekologii Onkologicznej w Centrum Onkologii w Warszawie. Ukończyła studia doktoranckie dotyczące chemioterapii w leczeniu raka jajnika. Uczestnik kursów i szkoleń z zakresu ginekologii onkologicznej oraz zastosowania ultrasonografii w położnictwie i ginekologii w Polsce, Anglii, Niemczech i Włoszech, w tym szkolenia w The Harris Birthright Research Centre for Fetal Medicine, King`s College Hospital w Londynie. Posiada certyfikaty badań USG The Fetal Medicine Foundation, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz certyfikat badań kolposkopowych szyjki macicy. Współautor wielu publikacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Posiada uprawnienia do zakładania implantu antykoncepcyjnego Implanon.

Znajomość języków obcych: angielski, niemiecki, rosyjski

Przyjmuje:

wtorek: 16:30 - 22:00

dr Paweł Świetlicki

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie 1994r. Posiada II stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Jana Bożego w Lublinie oraz w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie przy ulicy Bursztynowej 2, gdzie pracuje na stanowisku starszego asystenta Oddziału Ginekologiczno - Położniczego.

Obecnie współpracuje również ze Szpitalem Medicover.

Odbył liczne kursy i szkolenia m.in.:

  • "Diagnostyka Ultrasonograficzna w Położnictwie i Ginekologii - Kurs dla zaawansowanych"
  • Szkolenie z zakresu cytodiagnostyki szyjki macicy, Łódź 2000 r.
  • "Hot Topics In Fetal Medicine - theoretical course for the Certificate of Competence in Ultrasound Examination, Londyn 2005 r.
  • FMF Advances Course, Londyn 2015r.

Posiada następujące certyfikaty umiejętności:

  • Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  • Certyfikat Polsko - Niemieckiej Szkoły Endoskopii i Ultrasonografii Położniczo - Ginekologicznej
  • Certyfikat FMF Fundacji Medycyny Płodowej w Londynie (Fetal Medicine Foundation)

Specjalizuje się w badaniach ultrasonograficznych ginekologicznych, położniczych oraz dopplerowskich ciąży, monitorowaniu czynności serca płodu, ciążach mnogich.

Zajmuje się prowadzeniem ciąży, leczeniem torbieli jajników, mięśniaków macicy, endometriozy, zespółu policystycznych jajników (PCOS), nadżerek szyjki macicy, niepłodności, zaburzeń miesiączkowania, antykoncepcją.

W 2013 roku otrzymał wyróżnienie w konkursie o "Nagrodę im. A. Respondka Sekcji Echokardiografii i Kardiologii Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego" za diagnostykę ultrasonograficzną wad serca.

Został uhonorowany tytułem "Lekarz Przyjacielem Kobiety" nadanym przez czytelniczki miesięcznika "Twój STYL" za troskę o zdrowie kobiet, upowszechnianie profilaktyki raka piersi i innych chorób.

Służy pomocą i radą w telewizji rodziców Happytv.pl

Przyjmuje:

czwartek: 13:00 - 15:30

dr Marek Neuberg

Jest lekarzem specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa z 35-letnim stażem zawodowym. Posiada stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Specjalizuje się w medycynie rozrodu, ultrasonografii, w wykonywaniu zaawansowanych operacji laparoskopowych i histeroskopowych, profilaktyce raka szyjki macicy, badaniach kolposkopowych. Wykonuje wszystkie procedury laparoskopowe, histeroskopowe i kolposkopowe rekomendowane we współczesnej ginekologii.

W swojej drodze zawodowej był nauczycielem akademickim w Akademii Medycznej we Wrocławiu, pełnił funkcję ordynatora oddziałów ginekologiczno-położniczych: w nowo wybudowanym Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu, w Zespole Opieki Zdrowotnej w Kłodzku, w Szpitalu Powiatowym w Białogardzie, w SP ZOZ w Wyszkowie. Pełnił również funkcje dyrektora medycznego w szpitalach w Rawiczu i Białogardzie. W dniu 1 lutego 2018 roku, objął stanowisko Ordynatora Oddziału Ginekologiczno- Położniczego Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu.

Jest członkiem The European Society for Gynaecological Endoscopy oraz The European Federation for Colposcopy and Pathology of the Lower Genital Tract. Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz The Fetal Medicine Foundation / FMF/ do wykonywania badań ultrasonograficznych w ciąży.

Przyjmuje:

sobota: 9:00 - 16:00

dr Michał Kucharski

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Doświadczony ultrasonolog.

Posiada Certyfikat The Fetal Medicine Foundation

Specjalizuje się w prenatalna diagnostyce ultrasonograficznej i diagnostyce schorzeń miednicy mniejszej u kobiety.

Posiada doświadczenie w prowadzeniu ciąży fizjologicznej i powikłanej, umiejętności wykonywania licznych procedur w ginekologii drogą endoskopii i chirurgii klasycznej.

Języki obce: angielski

mgr Aleksandra Olejniczak

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas pracy z kobietami, w celu osiągnięcia najbardziej optymalnych efektów terapii, łączy wiedzę z zakresu fizjoterapii oraz położnictwa. Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu dolegliwości bólowych układu mięśniowo- powięziowego, które najczęściej manifestują się w postaci bólu kręgosłupa, głowy i stawów obwodowych.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia z dziedziny fizjoterapii. W pracy z pacjentami korzysta m.in. z Terapii CranioSacralnej według dr Upledgera, Kinesiology Taping według dr Kenzo Kase, masażu tkanek głębokich oraz metody CRAFTA.

Każda wizyta to indywidualne, holistyczne podejście do pacjenta i praca nad osiągnięciem wspólnego celu, jakim jest wyeliminowanie dolegliwości bólowych i/lub poprawa funkcjonowania układu ruchu.

Jej zawodowe motto to niesienie profesjonalnej pomocy kobietom na różnych etapach ich życia.


Zdjęcie brzucha ciężarnej z przyłożonymi stetoskopami