fizjoterapeutka, położna

mgr Aleksandra Bednarska

fizjoterapeutka, położna

mgr Aleksandra Bednarska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu MedycznegoPodczas pracy z kobietami, w celu osiągnięcia najbardziej optymalnych efektów terapiiłączy wiedzę z zakresu fizjoterapii oraz położnictwa. Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu dolegliwości bólowych układu mięśniowo-powięziowego, które najczęściej manifestują się w postaci bólu kręgosłupa, głowy i stawów obwodowych.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia z dziedziny fizjoterapii. W pracy z pacjentkami korzysta m.in. z Terapii Cranio Sacralnej według dr Upledgera, Kinesiology Taping według dr Kenzo Kase, Masażu Tkanek Głębokich oraz metody CRAFTA. W 2017r. ukończyła szkolenie podyplomowe akredytowane przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne z zakresu „Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej” otrzymując certyfikat Terapeuty Uroginekologicznego.

Obecnie pracuje także w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w WarszawieKażda wizyta to indywidualne, holistyczne podejście do pacjenta i praca nad osiągnięciem wspólnego celu, jakim jest m.in. wyeliminowanie dolegliwości bólowych i poprawa funkcjonowania układu ruchuJej zawodowe motto to niesienie profesjonalnej pomocy kobietom na różnych etapach ich życia.

Zarezerwuj wizytę na ZnanyLekarz.pl

IDEALIST Centrum Zdrowia i Urody

lub

Umów wizytę telefonicznie