Usługi Zdrowotne

Ginekologia

Nasi lekarzeginekolodzy i położnicy są po to by pomóc, odpowiedzieć na pytania, diagnozować i zalecić dalsze kroki postępowania medycznego.

Położnictwo

Poprowadzenie ciąży. W Idealist istnieje możliwość prowadzenia ciąż pojedynczych, mnogich oraz ciąż wysokiego ryzyka.

Badania USG

Badania ultrasonograficzne (USG). Badania USG są badaniami nieinwazyjnymi i bezpiecznymi dla zdrowia. Skierowanie na badania nie jest konieczne. Konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty. 

USG ciąży

Zależy Nam aby pacjent podczas wizyt i badań ultrasonograficznych czuł się zaopiekowany i spokojny. Gabinet Idealist wyposażony jest w sprzęt, który umożliwia wykonywania badań USG w ciążyUSG 2D oraz USG 3D/4D.

Diagnostyka niepłodności

Opracowanie planu leczenia i wskazanie drogi postępowania. W Idealist istnieje możliwość konsultacji dla par.

 

Badania laboratoryjne

Ze skierowaniem Idealist istnieje możliwość wykonania badań laboratoryjnych. Krew pacjent może pobrać obok swojego miejsca zamieszkania w punktach pobrań ALAB i DIAGNOSTYKA.

Dietetyka

Wizyta u dietetyka to zdobycie ogromnej wiedzy na temat składników odżywczych, zdrowego stylu życia i sposobu odżywania.

Antykoncepcja

Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo dużo metod zapobiegania ciąży. Jednak nie każda metoda antykoncepcyjna jest odpowiednia dla każdej kobiety.

Onkologia

Onkologia to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem nowotworów. Dziedzina ta skupia się na diagnozowaniu i leczeniu nowotworów, ponadto bada przyczyny ich powstawania, rozwoju, progresji i wpływu, jaki wywierają na organizm ludzki.

Diabetologia

Diabetologia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się leczeniem cukrzycy oraz jej powikłań. Lekarz diabetolog specjalizuje się w leczeniu cukrzycy, stanu przedcukrzycowego oraz problemów metabolicznych.

Flebologia

Flebologia to dziedzina medycyny skupiająca się na diagnostyce i leczeniu chorób żylnych (w tym żylaków, pajączków, zakrzepów żył głębokich, zapaleń żył, obrzęków wokół kostek nasilających się pod koniec dnia, zespołów pozakrzepowych).

Endokrynologia

Endokrynolog to lekarz, który diagnozuje i leczy zaburzenia związane z układem hormonalnym. Układ hormonalny składa się z różnych gruczołów w organizmie. Endokrynolodzy specjalizują się w zakresie rozpoznawania i diagnozowania zaburzeń endokrynologicznych.