Usługi kosmetyczne

Depilacja Laserowa

Usługi kosmetyczne

Depilacja Laserowa

Depilacja woskiem jest zbyt bolesna? Używanie maszynki do golenia lub depilatora jest problematyczne? Laseroterapia jest rozwiązaniem by trwale usunąć owłosienie. 

Depilacja laserowa jeszcze nigdy nie była tak szybka i tak wygodna.

depilacja laserowa

Urządzenie pracuje w „trybie płynnym” dzięki czemu jest bardzo wygodne, szybkie i bezpieczne. Dzięki wysokim długościom fali lasera i największemu rozmiarowi plamki, uważany jest za innowacyjny laser do usuwania włosów w trudnych i opornych przypadkach, które nie reagują na inne lasery.

Długości fal lasera docierają do mieszków włosowych na najgłębszych poziomach. Nawet przy zastosowaniu podwójnej długości fali aplikacja zawsze pozostaje delikatna, gwarantując niskie ryzyko poparzenia oraz jest łagodna dla pacjentów.

 • Laserowe usuwanie włosów, wyższą moc i szybsze zabiegi
 • Największy rozmiar plamki do zabiegu laserowego usuwania niechcianych włosków
 • Technologia wielu długości fal pozwala na  wydajniejsze usuwania włosów
 • Nowy system chłodzenia i monitorowania Peltiera o dużej mocy wewnątrz urządzenia laserowego reguluje poziom chłodzenia, zawsze utrzymując niską temperaturę skóry i zapewniając bezbolesne i niezwykle delikatne zabiegi.
 • Tryb SmoothPulse przeznaczony jest do bezbolesnych zabiegów

Dzięki mocy 2400 W, laser zapewnia większą penetrację skóry, co jest niezbędne podczas depilacji, aby zniszczyć najgłębsze mieszki włosowe (dotrzeć do cebulki włosa). Pozwala również na emisję bardzo krótkich impulsów z bardzo dużą częstotliwością, maksymalizując w ten sposób rezultaty, bezpieczeństwo i komfort zabiegu.

Głowica lasera jest dostępna w unikalnej kombinacji długości fal.

Daje to kosmetologom większą wszechstronność w doborze odpowiednich parametrów odpowiednich do fototypów skóry jak i zabarwienia włosa. Dzięki temu zabiegi są szybkie, skuteczne i dają trwały efekt.

Głowica lasera jest wyposażona w system, który schładza obszar zabiegowy bezpośrednio przed wyemitowaniem impulsu, co gwarantuje większy komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu.

System monitorowania wewnątrz urządzenia laserowego reguluje poziom chłodzenia, zawsze utrzymując niską temperaturę skóry i zapewniając bezbolesny i niezwykle delikatny zabieg dla każdego rodzajów skóry.

Dzięki technologii TAPER, specjalnej wiązki włókien kwarcowych, wiązka lasera przekazywana jest w sposób bardzo równomierny, gwarantując równomierne rozmieszczenie światła na obszarze zabiegowym. Dzięki równomiernemu rozkładowi energii i kwadratowej wiązce nie ma przerw między punktami ani stref gorętszych lub chłodniejszych od innych. Gwarantuje to bezpieczny zabieg usuwania owłosienie laserem przy bardzo niskim ryzyku wystąpienia skutków ubocznych.

Dzięki technologii diodowej i zmiennej długości impulsu (do 400ms) laser pozwala na wykonywanie zabiegu na  różnych fototypach skóry (od I do V)

Ponadto regulowany czas trwania impulsu (światła lasera) w połączeniu z chłodzeniem skóry zapewnia lepszą ochronę naskórka przed uszkodzeniami termicznymi, takimi jak oparzenie. Nie musisz już przerywać terapii w okresie letnim. Możesz pozbyć się niechcianego owłosienia także gdy skóra jest opalona.

Ból jest zminimalizowany dzięki zaawansowanej technologii i chłodzonej końcówce. Depilacja laserowa daje uczucie ciepła na skórze. Jeśli jednak mniej tolerujesz ból, jest możliwe użycie maści o działaniu znieczulającym.

Przed zabiegiem depilacji laserowej:

 • Należy zaprzestać wyrywaniu lub woskowaniu obszaru zabiegowego co najmniej 4 do 6 tygodni przed pierwszą wizytą.
 • Zgolić obszar zabiegowy do 24 godzin przed wizytą.
 • Na co najmniej 14 dni przed wizytą unikać bezpośredniego światła słonecznego w miejscach, które mają być poddane zabiegowi.
 • Przestać rozjaśniać włosy na wybranym obszarze na 6 tygodni przed wizytą.

Po zabiegu depilacji laserowej:

 • Bezpośrednio po zabiegu unikać upałów przez pierwsze 24 godziny. Gorące prysznice i kąpiele, sauny, łaźnie parowe i ćwiczenia fizyczne mogą powodować przebarwienia i infekcje.
 • W przypadku depilacji laserowej pach, unikać używania perfum i dezodorantów przez 24 godzin po zabiegu depilacji pach.

Konsultacja przed laserowym usuwania owłosienia jest zalecana.