O nas

Od kilku lat działalność centrum skoncentrowana jest na świadczeniu prywatnych usług medycznych (w tym USG ciąży, diagnostyki prenatalnej, ultrasonograficznych badań referencyjnych, testów prenatalnych) w profesjonalnej i jednocześnie intymnej atmosferze. Cechuje nas indywidualne i życzliwe podejście do pacjenta. Naszą misją jest to, aby każdy pacjent czuł się wyjątkowo i indywidualnie.

Nasz zespół stanowią specjaliści położnictwa i ginekologii, lekarze ginekolodzy i położnicy, specjaliści onkologii-ginekologicznej, chirurgii, dietetyki, psychologii oraz seksuologii i endokrynologii klinicznej.

Chcąc zapewnić holistyczną opiekę wykonujemy ultrasonograficzne badania obrazowe (m.in. USG piersi, tarczy).

Zespół Idealist tworzą lekarze, którzy są do dyspozycji i mają czas dla Pacjenta. Jako placówka dokładamy wszelkich starań aby leczenie i badania wiązały się z jak najmniejszym stresem i dyskomfortem. O możliwym wyniku do odebrania informuje recepcja Idealist. 

Zdrowie to także kondycja fizyczna, dobre samopoczucie i zadbany wygląd. Dlatego w Idealist istnieje możliwość skorzystania z usług kosmetycznych w medycznym zapleczu. Zabiegi kosmetyczne są niejednokrotnie świetnym uzupełnieniem stosowanego leczenia. Za Nami 10 letnie doświadczenie, z którego korzystamy na co dzień. 

Holistyczne podejście do pacjenta

O każdego pacjenta dbamy z należytą starannością. Każdemu pacjentowi poświęcamy tyle czasu ile potrzebuje. Zależy Nam aby podczas konsultacji, badań USG, wykonywanych zabiegów poznać potrzeby pacjenta, postawić diagnozę i wdrożyć leczenie

Zespół Idealist tworzą lekarze, którzy są do Twojej dyspozycji. Jako placówka dokładamy wszelkich starań aby leczenie i badania wiązały się z jak najmniejszym stresem i dyskomfortem. O możliwym wyniku do odebrania informuje recepcja Idealist.