Usługi kosmetyczne

Masaż

Usługi kosmetyczne

Masaż

Zmęczenie? Ból pleców? Może po prostu potrzeba relaksu

Masaż leczniczy lub masaż pleców w jednej z poniższych opcji. 

masaż

Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy – intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający itp. Do masażu klasycznego należą zabiegi, które mają na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta, znajdują one zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób z dziedziny ortopedii, neurologii, pediatrii, ginekologii oraz chorób internistycznych.

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.
Fenomen jakim jest ludzki dotyk sprawia, iż subtelny masaż relaksacyjny wykorzystujemy jako jedną z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych.

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało.
Umiejętność relaksowania się jest bardzo cenna, szczególnie dzisiaj, kiedy 90% ludzi szuka pomocy u lekarzy z powodu dolegliwości związanych ze stresem, takich jak: bóle pleców, szyi, głowy, przemęczenie oczu, słaba zdolność koncentracji, depresja, nadpobudliwość, irytacja, wysokie ciśnienie krwi, wyczerpanie itd. dlatego może forma masażu, jaką jest masaż relaksacyjny jest tak bardzo popularna i pożądana. W prawidłowo wykonanym masażu relaksacyjnym następuje rozluźnienie wszystkich mięśni do tego stopnia, że ciężko nam jest zapanować nad własnym ciałem.

Świece, aromatyczne zapachy, kadzidełko, pachnące olejki jest to nie tylko obecna moda na relaksację, ale jeden z podstawowych warunków, aby masaż mógł się odbyć i aby klient był z niego zadowolony. W tej chwili w praktyce terapeutycznej spotykamy się z sytuacjami, iż masaż relaksacyjny jest także wstępem do innych zabiegów kosmetyczno terapeutycznych. Jest to filar, na którym opiera się cała technika relaksacji, wszelkie zabiegi, którym się poddajemy aby się zrelaksować. Prosty przykład: Słuchamy muzyki, aby się odprężyć. W momencie, gdy dodatkowo zostanie przeprowadzony masaż zrelaksujemy się jeszcze mocniej, jeszcze intensywniej i trwalej.
Masaż to sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie, przynosi ulgę przy bólach ciała i uczuciu spięcia (odpowiednia technika ugniatania. Poprawia również stan zdrowia, gdyż działa leczniczo na nasze ciało. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny, wykonywany według indywidualnie dobranych technik masażu. Z masażu może skorzystać każdy, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia.

Chandra, zmęczenie? Marzenie o ucieczce do spa na końcu świata? To świetny pomysł, ale zanim znajdziesz czas, żeby to zrobić – poddaj się naszej czekoladowej terapii. To prawdziwy, rozpieszczający ciało i zmysły, zastrzyk pozytywnej energii, a jednocześnie ekspresowa rewitalizacja szczególnie suchej i szorstkiej skóry. Natłuszcza, nawilża i intensywnie odżywia. Skóra pozostanie na bardzo długo gładka i apetycznie pachnąca.

Do gabinetu prowadzi zapach aromatycznej czekolady. Najpierw peeling TALASO oparty na nowatorskiej metodzie podwójnego złuszczania mechanicznego i chemicznego. Teraz idealnie wygładzona skóra zażyje rozkoszy czekoladowego masażu. Najpierw plecy i ramiona, potem nogi, pośladki, dekolt i brzuch. Ciepła, płynna czekolada, którą na sobie czujesz, to wyjątkowa, czysta forma miazgi z ziarna kakaowca pochodząca z egzotycznego Wybrzeża Kości Słoniowej. W połączeniu z wyjątkową mieszaniną naturalnych olejów m.in. jojoba, z pestek winogron, migdałów i orzechów makadamii zapewnia doskonałą regenerację i poprawia krążenie krwi. Na koniec kremowy Czekoladowy mus. Aż chce się zjeść.

Czas trwania masażu: 60 min lub 90 min.

Masaż wykonywany jest przez mgr fizjoterapii. Zawsze dbamy o komfort osoby masowanej. Nie wiesz jaki rodzaj masażu wybrać – chętnie pomożemy Ci w wyborze. Zapraszamy do Naszych gabinetów masażu. W Naszej ofercie znajdziesz także masaż twarzy.